TA STRONA UŻYWA COOKIE dla celów statystycznych i identyfikacyjnych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na umieszczanie plików cookie na twoim urządzeniu końcowym zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.
Zamknij ten komunikat.
Ochrona danych osobowych
w usługach DATAONLINE
1.
DATAONLINE jest dostawcą oprogramowania w formie usług.

2.
Oprogramowanie jest dostępne dla klientów firmy DATAONLINE w globalnej sieci internet na warunkach określonych w umowie pomiędzy firmą DATAONLINE a jej klientem. KLIENT jest określony w dalszej części tego dokumentu jako USŁUGOBIORCA.

3.
W niektórych usługach DATAONLINE gromadzone są przez USŁUGOBIORCÓW dane osobowe osób fizycznych. ADMINISTRATOREM tych danych osobowych jest USŁUGOBIORCA natomiast DATAONLINE jest podmiotem, któremu USŁUGOBIORCA powierzył przetwarzanie danych.

4.
Przetwarzanie danych w usługach DATAONLINE oznacza zapisywanie, przechowywanie, odczytywanie i usuwanie danych osobowych w relacyjnych i plikowych bazach danych.

5.
Cel przetwarzania danych osobowych jest zależny od rodzaju usługi i może obejmować wszystkie lub niektóre z następujących procesów:
  • wystawienie dokumentu sprzedaży,
  • rejestrowanie płatności,
  • zawieranie umów handlowych,
  • wgląd i poprawianie swoich danych przez klientów USŁUGOBIORCY w ramach usłg eBOK i eBOK24,
  • zależnie od udzielonych zgód:
    • wysłanie dokumentów pocztą elektroniczną i/lub tradycyjną,
    • wysłanie powiadomienia wskazanym kanałem elektronicznym.

6.
Dane osobowe przetwarzane są w okresie trwania umowy pomiędzy DATAONLINE (podmiotem przetwarzającym) a USŁUGOBIORCĄ (administratorem danych osobowych).

7.
Inicjatorem przetwarzania danych jest personel USŁUGOBIORCY lub automatyczne procesy USŁUGI.

8.
Personel DATAONLINE nie podejmuje żadnych działań na zgromadzonych danych osobowych.
Personel DATAONLINE nie analizuje i nie monitoruje danych osobowych.
Monitorowanie pracy usług w celu poprawy wydajności i bezpieczeństwa obejmuje wyłącznie przetwarzanie danych pozbawionych cech danych osobowych, danych zanonimizowanych.

9.
Dane osobowe dostępne są wyłącznie dla USŁUGOBIORCY oraz konsumenta, którego dane dotyczą w obu przypadkach po przeprowadzeniu procesów identyfikacji, uwierzytelnienia i autoryzacji.
Dla USŁUGOBIORCY stosowane są dodatkowe zabezpieczenia dostępu do chronionych danych osobowych jak sms-kody i/lub dostępu z określonych lokalizacji i/lub dostęp tylko z określonych urządzeń końcowych.
Dostęp do usług realizowany jest tylko poprzez połączenie szyfrowane (protokół HTTPS + certyfikat SSL)

10.
Dane gromadzone przez usługi DATAONLINE w tym dane osobowe przechowywane są w profesjonalnych centrach danych firmy OVH sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, KRS 0000220286. Strona internetowa: https://www.ovh.pl
Szczegóły związane z ochroną danych osobowych w centrach danych firmy OVH prezentuje strona: https://www.ovh.pl/ochrona-danych-osobowych/

© Dataonline
   REGON 630323528
   Poznań
   tel. (+48) pokaż numerUsługi dla naszych klientów

   Bramka SMS
   Powiadomienia w aplikacjach mobilnych

Formularz kontaktowy
Twoje imię i nazwisko lub pseudonim (wymagane)Twój email kontaktowy lub numer telefonu (wymagany)Temat (opcjonalny)Treść (wymagana, max. 500 znaków)Wyślij również do mnie (wykona tylko jeśli podałeś prawidłowy adres email)
Wyślij