TA STRONA UŻYWA COOKIE dla celów statystycznych i identyfikacyjnych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na umieszczanie plików cookie na twoim urządzeniu końcowym zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.
Zamknij ten komunikat.
Niezawodny system do zamawiania jedzenia.
Więcej
RestauracjaOnline to rozwiązanie, które pozwoli Ci przyjmować i obsługiwać zamówienia
składane przez twoich klientów w internecie.
Twoja restauracja zyska w ten sposób nowe zamówienia, nowoczesny wizerunek i lepszą organizacje pracy.         RestauracjaOnline to system prosty w obsłudze a jednocześnie elastyczny w zastosowaniu. Osiągnęliśmy to dzięki zaangażowaniu w projekt tworzenia systemu naszych pierwszych klientów. To oni byli dla nas inspiracją i źródłem doświadczenia niezbędnego przy budowie dobrego, przyjaznego użytkownikowi oprogramowania.
Na system, który Państwu proponujemy składają się trzy elementy.

Pierwszym jest witryna sprzedaży, czyli strona internetowa, która jest widoczna dla klientów restauracji. Standardowy układ tej strony przedstawia potrawy w formie zdjęć ułożonych na ekranie na dwa sposoby: jako kafelki lub jako wiersze. Użytkownik może wybrać wygodny dla siebie sposób prezentacji. Na Państwa życzenie możemy przygotować witrynę sprzedaży w oparciu o Państwa projekt graficzny, a nawet opracować nowy projekt wg Państwa wymagań.

Sercem systemu jest panel administracyjny Ta część przeznaczona jest wyłącznie dla restauratorów. W panelu uprawniona osoba ma możliwość dokonywania wszelkich czynności administracyjnych, definiowania produktów, przygotowywania oferty, obsługi zamówień oraz określania miejscowości i predefiniowanych adresów dostaw, kosztów dostawy i innych parametrów. Dzięki rozbudowanemu systemowi uprawnień pracownicy restauracji mogą mieć dostęp wyłącznie do wskazanych przez właściciela funkcji.

Elementem wspomagającym pracę restauracji jest autonomiczna drukarka etykiet. Drukarka włączona do sieci internet i sterowana przez oprogramowanie działające na naszych serwerach nie potrzebuje komputera, do którego byłaby podłączona.

"... to naprawdę świetne rozwiązanie, jest prosty w obsłudze i nie ma wielkich wymagań sprzętowych - u nas działa na zwykłych tabletach. Wdrożyliśmy go niewielkim nakładem pracy, który dodatkowo usystematyzował pracę w restauracji." Lunchbox, Wolsztyn
Więcej
Właściwie do czego jest mi to potrzebne?
Konkurencja - oto odpowiedź. Możesz ignorować świat internetu, ale wówczas świat internetu zacznie ignorować Ciebie. Zamawianie przez interent jest zwyczajnie wygodne, a twoi potencjalni klienci szczególnie młodzi, prężni i dynamiczni lubią wygodę, naprawdę chcesz z nich zrezygnować?
Dlaczego RestauracjaOnline?
Marka. Doskonale wiesz, że prowadzenie restauracji to wyzwanie. W tym biznesie produkt jest twój i tylko twój. Latami pracujesz na popularność i wyjątkowość twojej restauracji i oferowanych w niej potraw. Chcesz zdewaluować teraz tą wartość wystawiając się na 'targowisku' barów i fastfoodów nieznanej reputacji? Pracuj na własną markę, nie na cudzą. Z naszym rozwiązaniem otrzymujesz bogatą funkcjonalność na własnej! stronie internetowej. Przecież nie umieścisz na swoich materiałach promocyjnych odniesienia do obcego portalu internetowego.
Nisza rynkowa do wykorzystania.
         Janek spedytor w firmie transportowej jest dzisiaj bardzo zajęty w pracy. Niestety, głód dopadnie go jak zawsze wczesnym popołudniem. Janek nie chce blokować telefonu, a już na pewno nie chce prowadzić niepotrzebnych dyskusji zamawiając przekąskę, w końcu nagadał się już dzisiaj dosyć "wisząc" godzinami na telefonie z szefem, kierowcami, dostawcami i odbiorcami frachtów. Janek już wie, że może wybrać w internecie stronę swojej ulubionej lokalnej restauracji, sprawdzić proponowane na dziś promocje i wygodnie zamówić kilka pozycji...

         Ania, sekretarka dzisiaj potrzebuje zorganizować mały catering dla gości szefa. Wcześniej dzwoniła do okolicznych restauracji, ale nigdy nie była pewna, czy to co kupuje będzie wyglądało dobrze. Jest odpowiedzialna za wizerunek firmy i nie chce wpadki, szczególnie, że goście są ważni - kroi się spory kontrakt. Teraz Ania wie, że restauracja w okolicy ma świetną stronę internetową, na której widzi co kupuje, a wybierając produkty nie przekroczy ustalonego limitu wydatków. Nie waha się, klik w ikonę przeglądarki, kilka chwil i sprawa załatwiona...

         Wojtek, referent w urzędzie miejskim dowiedział się od kolegów, że do jego urzędu pewna firma dostarcza lunche zawsze na godzinę 11-tą. Żeby nie dezorganizować pracy urzędu firma udostępnia fantastyczną stronę internetową, gdzie nabiera się apetytu od samego patrzenia na kolorowe potrawy. Jedyne co Wojtek musi zatem zrobić to odwiedzić tę stronę i wybrać dla siebie posiłek. To zdecydowanie lepsze niż zamawianie przez telefon - pomyślał - cały pokój nie musi wiedzieć, że zamawiam spaghetti...

To jedynie trzy spośród setek sytuacji każdego dnia, które mogą "zaprowadzić" klienta właśnie do twojej restauracji. To również przykład na niedoceniony rynek lunchy biurowych, który dynamicznie rośnie w Polsce właśnie teraz. Przystępne ceny posiłków i przekąsek zachęcają ludzi spędzających całe dni w biurze do korzystania z tego sposobu na zaspokojenie głodu. Moda na zdrowe i regularne odżywianie otwiera przed Tobą rynek wart setki milionów złotych. Janek, Ania i Wojtek wiedzą, że zdrowsza od słodkiego batonika jest świeża sałatka lub ciepła zupka, a wydana dodatkowo złotówka procentuje lepszym zdrowiem.
Prócz tego obsługa firm i urzędów w twojej okolicy zrównoważy obciążenie dzienne twojej restauracji. Wieczorem zapewne nie narzekasz na brak klientów, ale do południa możesz przecież również efektywnie zarabiać. Nasze rozwiązanie skutecznie Ci w tym pomoże.
Wszystko pod kontrolą
         Nie zawsze możesz być w swojej restauracji cały czas, prowadzenie biznesu wymaga od Ciebie pracy również poza twoją ukochaną "knajpą". Dobrze, jeśli możesz na czas wakacji powierzyć interes swoim zaufanym ludziom. Nie zaszkodzi jednak sprawować nad nim dyskretnej kontroli nawet kiedy nie jesteś obecny na miejscu. W panelu RestuaracjaPlus widzisz aktualne obciążanie zamówieniami i efektywność ich realizacji. Możesz również wykonać wiele zestawień statystycznych, które pomogą podejmować Ci dobre decyzje dla rozwoju twojej restauracji.
Twoje dane są bezpieczne.
         Wiemy, że bezpieczeństwo i poufność twoich danych ma dla Ciebie duże znaczenie, dla nas również. Gromadzone przez miesiące i lata dane informatyczne pozostaną bezpieczne pozostaw to fachowcom z branży IT.
Zgodnie z umową dane, które nam powierzysz nigdy w żadnej formie nie zostaną przekazane osobom nieuprawnionym. Dodatkowo, jeśli wyrazisz takie żądanie historia twoich zamówień może być ograniczana czasowo np. do 2 miesięcy. Wprawdzie nie uzyskasz wówczas statystyk przekraczających ten okres, ale masz 100% pewności, że nawet organy uprawnione nie wejdą w ich posiadanie - po prostu ich nie będzie ;)
Więcej
Zobacz wersję demonstracyjną.

Zobacz jak kusząco smacznie wygląda miejsce, gdzie twój klient dokona wyboru spośród potraw twojego menu.

Czy jesteś wstanie oprzeć się pokusie?
Demo         Element twojej strony przeznaczony do zamawiania, który będzie widoczny dla klientów jest GOTOWY OD ZARAZ. Jeśli szata graficzna standardowej 'skórki' jest rażąco odmienna od wizerunku twojej obecnej strony internetowej dostosujemy ją do twoich oczekiwań.
         Kliknij na obrazek powyżej, na nowej karcie twojej przeglądarki otworzy się demonstracyjna witryna sprzedaży. Śmiało przetestuj jej działanie. Nie obawiaj się przeprowadzić pełnego procesu zamówienia. To jest wyłącznie demo - twoje zamówienie nie będzie realizowane. Nie otrzymasz również potwierdzeń przyjęcia zamówień ponieważ nie trafiają one do żadnej restauracji. W normalnym działaniu potwierdzanie zamówień jest wykonywane ręcznie przez pracownika restauracji, aby klient miał pewność, że zamówienie odebrała "żywa" osoba.

Jeśli chcesz przetestować również panel administracyjny napisz do nas aby otrzymać login i hasło użytkownika testowego. Formularz znajdziesz u dołu strony.
Więcej
Ile to kosztuje?
stała opłata miesięczna
299,
 • Opłata naliczana w cyklu miesięcznym z góry, płatna do 10 dnia każdego miesiąca.
 • Pierwsza umowa na okres jednego roku.

 • Pełne wdrożenie za 1,- zł


 • Nielimitowana ilość zamówień.
 • Nielimitowana ilość produktów.

 • Zawsze najnowsza wersja systemu.
 • Wszystkie kwoty wyrażone są w warości netto. Stawka podatku VAT 23%
  Koszty opcjonalne.
           Wdrożenie systemu wymaga oczywiście zasobów sprzętowych. Niezbędny będzie komputer w formie stacjonarnej, laptopa lub tabletu. Dodatkowo jeśli chcesz drukować etykiety (co silnie rekomendujemy) niezbędna będzie drukarka etykiet. Ponieważ drukarka dysponuje interfejsem WiFi konieczny jest punkt dostępowy WiFi (Access Point), który możesz wykorzystać oczywiście również do innych celów np. udostępnienia internetu swoim klientom.

  Możesz wykorzystać już posiadany sprzęt lub zakupić nowy. Szacunkowe koszty sprzętu to:

 • Komputer (np. poleasingowy Levono/Dell od 500,- zł) lub tablet (np. Samsung Tab A od 850,- zł) do obsługi panelu realizacji zamówień.

 • Drukarka Brother QL810W ok 600,- zł tylko jeśli chcesz aby system drukował etykiety

 • Punkt dostępowy WiFi od 120,- zł tylko jeśli go nie posiadasz, a chcesz korzystać z urządzeń bezprzewodowo.

  Wszystkie kwoty wyrażone są w wartości netto. Stawka podatku VAT 23%
 • Nie zostajesz sam.
           Już od teraz możesz liczyć na nasze wsparcie. Na początek, odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące naszego rozwiązania. Pokażemy Ci jak łatwo możesz zarządzać swoją ofertą w internecie, dodawać produkty proste i złożone, grupować je w kategorii i sekcje. Dla twojej wygody dostępne są video-poradniki, które pokazują krok po kroku jak pracować z systemem. Przez cały czas naszej współpracy służymy Ci pomocą i poradą.


  Nam też zależy żeby twoja restauracja zyskiwała popularność.
  Video-poradniki
  Od czego zacząć?
  U dołu strony znajdziesz numer telefonu i formularz kontaktowy, skorzystaj z dowolnej formy i skontaktuj się z nami.

  Zasadniczo plan jest taki:

 • Zadajesz nam wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące tematu.
 • Ustalamy czego potrzebujesz.
 • Uruchamiany stronę zamówień i kierujemy ją do twojej subdomeny np. zamowienia.twojanazwarestauracji.pl
 • Konfigurujemy sprzęt w twojej restauracji
 • Otrzymujesz login i hasło do swojego panelu administracyjnego na RestauracjaOnline
 • System rozpoczyna pracę. Ilość zamówień z internetu rośnie - twoja restauracja właśnie weszła do nowej rzeczywistości.

 • Wymagania techniczne
  Rozwiązanie RestauracjaOnline wymaga następujących elementów sprzętowych:

 • Dostęp do internetu
  RestauracjaOnline to oprogramowanie działające w chmurze obliczeniowej, dlatego dostęp do sieci interent jest warunkiem koniecznym aby z niego skorzystać. Sposob podłączenia do inetrnetu może być dowolny, a prędkość transmisji danych do użytkownika (download) nie powinna być mniejsza od 1Mb/s. Zalecana prędkość to 4Mb/s. Łatwo możesz sprawdzić komfort pracy przy wykorzystaniu swojego aktualnego łącza testując wersję demonstracyjną RestauracjaOnline.

 • Urządzenie końcowe podłączone do sieci internet.
  Takim urządzeniem może być komputer stacjonarny, laptop, netbook, a nawet tablet. Do tego zastosowania nadaje się większość współczesnych komputerów wyprodukowanych w okresie ostatnich 5-6 lat. Generalna zasada mówi, jeśli dane urządzenie umożliwia komfortowe przeglądanie stron internetowych wówczas będzie właściwe do tego zastosowania. Jedyna zalecana przez nas cecha to rozdzielczość ekranu, która nie powinna być mniejsza niż 1024x800 pikseli. Rekomendowane minimum dla komfortowej pracy to 1280x1024 piksele

 • Drukarka etykiet
  Również w tym przypadku wykorzystać można dowolną drukarkę, nawet drukarkę domową drukującą na papierze A4. Z oczywistych względów drukowanie etykiety na tak dużym papierze byłoby niepraktyczne i kosztowne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są małe drukarki termiczne zaprojektowane do wydruku etykiet. Aby cały system był możliwie prosty drukarka etykiet powinna być zaopatrzona w interfejs sieciowy Ethernet lub WiFi
  Rekomendujemy drukarkę firmy Brother model QL 710W.

 • Punkt dostępowy internetu (Access Point- AP)
  Jego istnienie umożliwia połączenie dwóch pierwszych elementów w sposób bezprzewodowy. Jest to wygodna forma zestawienia małej sieci komputerowej w restauracji. Punkt dostępowy można wykorzystać dodatkowo by utworzyć w restauracji hotspot dla twoich klientów, z pewnością chętniej będą Cię odwiedzać. Oczywiście zarówno komputer jak i drukarkę możemy połączyć zwykłym przewodem sieciowym (UTP). Wówczas AP nie będzie potrzebny.

 • © Dataonline
     REGON 630323528
     Poznań
     tel. (+48) pokaż numer  Formularz kontaktowy
  Twoje imię i nazwisko lub pseudonim (wymagane)Twój email kontaktowy lub numer telefonu (wymagany)Temat (opcjonalny)Treść (wymagana, max. 500 znaków)Wyślij również do mnie (wykona tylko jeśli podałeś prawidłowy adres email)
  Wyślij